dr n. med. Jacek Organa

lek. dent. Małgorzata Organa

lek. dent. Elwira Starzyńska
Komunikat o błędzie

O nas

Rodzinną Praktykę Stomatologiczną prowadzą doświadczeni lekarze-praktycy. Celem nadrzędnym jest zapewnienie naszym Pacjentom poczucia zadowolenia z efektów leczenia oraz kontaktu z nami. 

Gabinet znajduje się w centrum Łodzi.

Dr n. med. Jacek Organa specjalizuje się w bezwiertłowym leczeniu metodą abrazji powietrznej, która jest znakomicie oceniana przez leczonych nią Pacjentów. Metoda ta umożliwia leczenie w komfortowych warunkach, często całkowicie bezboleśnie, likwidując przykre wrażenia które towarzyszą tradycyjnemu wiertłowemu leczeniu zębów.  W 2011r obronił rozprawę doktorską" Abrazja powietrzna niskiego ciśnienia w leczeniu ubytków niepróchnicowego pochodzenia w ocenie klinicznej i laboratoryjnej".

 

Dr Jacek Organa jest autorem licznych artykułów i prac w specjalistycznych czasopismach stomatologicznych. Prowadzi wykłady dla lekarzy stomatologów, uczestnik Międzynarodowej Konferencji Stomatologii Praktycznej IDF w 2008r (warsztaty praktyczne) oraz w 2010r (sesja wykładowa). 

W 2013r została wydana książka - "Abrazja w stomatologii. Praktyczne kompendium.", której jest głównym autorem oraz redaktorem naukowym.

Nadrzędnym celem naszej praktyki jest realizacja zabiegów minimalnie inwazyjnych, mając na względzie dobro Pacjentów. Poza leczeniem bezwiertłowym, stosujemy ozonoterapię i w wybranych przypadkach mosty na włóknach szklanych wykonanych metodą bezpośrednią w gabinecie na jednej wizycie.

 

Z przyjemnością zadbamy o Państwa piękny uśmiech i dobre samopoczucie. Mamy nadzieję,że nowocześnie wyposażony gabinet wraz z zespołem świetnych specjalistów korzystających z nowatorskich metod leczenia spełni Państwa oczekiwania.

dr n. med. Jacek Organa
lek.stom. Małgorzata Organa
Okładka książki Abrazja w stomatologii. Praktyczne kompendium.